SRPŠ opět aktivní!

Vážení rodiče,

V minulém roce jsme po coronavirové pauze obnovili činnost SRPŠ. Finančně jsme podpořili zakoupení nových šatních skříněk pro děti a financovali vybavení altánu na hřišti lavičkami. Dále jsme podpořili tradiční akce jako je prezentace našich mladých průvodců, tentokrát na zámku Humprecht.

Stejně jako v minulých letech vás prosím o podporu SRPŠ poskytnutím finančního příspěvku 500 Kč na rodinu. Abychom zbytečně nezatěžovali učitele činnostmi, které nesouvisí s výukou, nebudou se již příspěvky vybírat hotově. Prosím vás proto o zaslání na účet SRPŠ číslo 2601260931/2010.
Děkuji vám, kteří jste již příspěvek zaslali.

Dále bych vás chtěla požádat o případné podněty k diskuzi, změnám a vylepšením, které by mohlo být v našich silách ovlivnit či zafinancovat. Podněty prosím sdělujte delegátům vaší třídy nebo piště na email rodice@zskresomyslova.cz.

Děkuji a přeji pohodový školní rok.

Blanka Krátká
předsedkyně SRPŠ