Zpívej, Křesomysle, zpívej!

logo_ZKZ_starVe středu 21. února se uskutečnil další ročník školní pěvecké soutěže Zpívej, Křesomysle, zpívej! v sólovém zpěvu jednotlivců. Soutěže má rok od roku vyšší úroveň a tak jsme si letos mohli vyslechnout tradiční i populární písně ve velmi dobré kvalitě. Ve třech kategoriích soutěžilo 19 žákyň a žáků od 1. do 9. ročníku. V nejmladší kategorii (1. – 2. ročník) zvítězila Agáta Kohoutková ze 2.A; ve střední kategorii (3. – 4. ročník) se na první pozici umístila Nela Musilová ze 4.A; nejstarší kategorii vyhrála Kateřina Němečková ze 7.A. Již teď se těšíme na další ročník a budeme držet palce těm, kteří se zúčastní pěvecké soutěže Zpívá celá 4, ve které soutěží žáci a žákyně ze škol celé Prahy 4, a jejíž druhý ročník opět pořádá naše škola 13. března 2018.

Napsat komentář