Naši sportovci na republikovém finále

Celoroční vynikající sportovní výsledky letos posunuly až na Republikové finále odznaku všestrannosti (OVOV) 6. – 8. 9. 2023 v Brně šestici našich závodníků. V konkurenci 640 dětí ze 196 škol se umístili na skvělých pozicích: Ondřej Lajčak (obsadil 12. místo), Timofii Lanovyk (14.), Matylda Turková (17. místo), Adéla Urbánková (23. místo), Lucie Štorkánová (24. místo) a Emma Kavanová (37. místo).

Během dvou slunečných dnů žáci nejen sportovali, ale také se setkávali s olympioniky, navštívili olympijskou vesničku s mnoha stánky, sledovali vystoupení parašutistů, policistů, psovodů…

Gratulujeme všem sportovcům k vynikajícím výsledkům a nyní již začíná příprava na další sportovní rok.

Velké poděkování patří paní učitelce Bärtlové, která děti připravovala a na republikovém finále doprovázela.