Jsme ve finále Pražského pramene!

V letošním roce se naše škola zapojila do 15. ročníku přírodovědné soutěže „Pražský pramen“, kterou pořádá Gymnázium Botičská ve spolupráci s PřF UK a Magistrátem HMP. Letošním tématem jsou „Smysly“ a zúčastnilo se jí 56 pražských škol.

Do 2. kola z naší školy postoupili 3 žáci (Antonín Baďura a Václav Řehka z 8. A a Jiří Skalický z 9. A), ale ve finále nás bude mezi 33 nejlepšími žáky z celé Prahy reprezentovat už jen Antonín Baďura. Finále se uskuteční 27.-29.11.2022 na gymnáziu a poslední den bude zakončení celé soutěže probíhat v ZOO Praha.

Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci školy a Antonínovi v tomto velkém boji držíme palce a přejeme hodně štěstí a spoustu nezapomenutelných zážitků při objevování, experimentování a plnění různých úkolů.