Prodloužené vánoční prázdniny

Opatřením MŠMT proti šíření onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 na území České republiky se prodlužují vánoční prázdniny o dny 21. a 22. 12. 2020. K ukončení výuky před vánočními prázdninami tedy dojde v pátek 18. prosince.

Přejeme vám všem, dětem, rodičům i zaměstnancům školy, abychom si i v této nelehké době našli čas na odpočinek a na oddělení pracovního času od toho, ve kterém se můžeme věnovat věcem a činnostem dle vlastního výběru. Tato volba je nyní méně svobodná s ohledem na omezení v nouzovém stavu, ale věříme, že se prožití vánočních svátků a Nového roku vydaří dle Vašich představ.

Všem tedy přejeme krásné vánoční prázdniny a svátky a také mnoho trpělivosti a sil do dalších dní.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok i celý nový rok 2021!