3 kroužky výtvarného oboru vedené ak. malířkou Kamilou Šilhánovou

Nabízíme ve šk.r. 2020/21 od 29.9.2020

3 kroužky výtvarného oboru vedené ak. malířkou Kamilou Šilhánovou

jen pro děti ze ZŠ Křesomyslova (kvůli epidemiologické situaci)

Pondělí 15,00 – 17,00 hod.

VÝTVARNÝ ATELIER 1 VČETNĚ KERAMIKY

(výtvarná přípravka 1 pro 1. – 4. třídu a předškolní)

– individuální hravé výtvarné poznávání světa a výtvarné tvoření pomocí výtvarných technik kresby, malby, grafiky, modelování z nejrůznějších materiálů včetně keramiky i točení na hrnč. kruhu; výtvarné projekty-ve spolupráci např. s hudebním, tanečním či dramatickým oborem a společné výstavy

 

Středa 14,00-16,00 hod.

ATELIÉROVÁ ŠKOLIČKA

(výtvarná přípravka 2 pro 1. – 4. třídu a předškolní)

děti se hravou formou seznamují a objevují svět pomocí přípravných výtvarných technik kresby malby, grafiky, modelování včetně keramiky; jsou motivovány i tancem, hudbou,slovem s využitím artefiletiky

 

Středa 16,00 – 18,00 hod.

VÝTVARNÝ ATELIER 3 (3. – 9. třída)

– individuální hravé výtvarné poznávání světa a výtvarné tvoření pomocí výtvarných technik kresby, malby, grafiky, modelování z nejrůznějších materiálů včetně keramiky; výtvarné projekty i mezioborové a společné výstavy včetně PŘÍPRAVY NA STŘEDNÍ VÝTVARNÉ ŠKOLY, studijní kresba,malba, grafika, prostorové vytváření, dějiny umění

 

Informace: ak.mal. Kamila Šilhánová – mobil: 721 250 179;

e-mail: vytvarnyobor@centrum.cz

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!