Naši sportovci na republikovém finále OVOV

Od 5. do 7.9. reprezentovali naši školu na republikovém finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů Jan Šafránek (skončil 15.), Jan Kos (14. místo) a Jan Rejzek (42. místo). Mezi více než 600 závodníky se neztratili a získali další motivaci pro sportování.

Cesta až na republikové finále nebyla jednoduchá, v okresních kolech soutěžilo více než 10 000 dětí z celé republiky, z Křesomyslovky  zabodovali:

  1. místo: družstvo ve složení Semgady, Bendová, Krátká, Dobšová, Rejzek, Rousek, Varhol a Mašek, v jednotlivcích Rejzek, Kos, Zimová, Štochlová, Krátká
  2. místo: Varhol, Šafránek
  3. místo: Procházka, Krýslová, Semgady

Společně s výsledkem z krajského kola (Zimová – 2. místo) bylo vybráno 8 nejlepších sportovců, mezi které se probojovali i 3 naši Honzové. V Brně se děti setkaly se 60 olympioniky a užily si spoustu doprovodných programů a exhibicí, vystoupení zásahové jednotky, psovodů nebo si mohly vyzkoušet závody na paralympijském vozíku.

V červnu nám udělali radost i sportovci na charitativním Olympijském běhu, zazářil Ondřej Lajčak, který doběhl druhý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.