Velikonoční trhy v ZŠ Křesomyslova

IMG_4317Milí rodiče a přátelé školy,

venku sice teplota neustále klesá pod bod mrazu, my už ale myslíme na velikonoční slavnosti. Zveme vás tímto 6. 4. 2017 v 16 hodin do naší školy na velikonoční trhy spojené s dobročinnou burzou oblečení, sportovního vybavení či jiných, u vás doma nepotřebných předmětů. Sponzorským darem výše uvedených maličkostí či nákupem jiných podpoříte naši školu a následně i útulek psích důchodců v Komořanech.

K Velikonocům neodmyslitelně patří kraslice, žádáme vás tímto o neomezené množství vyfouklých vajec. Věci na burzu a vyfouklá vejce posílejte již nyní po dětech třídním učitelům (žáci 1. stupně) a paní učitelce Svobodové (žáci 2. stupně).

Čekají vás trhy s výrobky našich žáků a mazance z naší kuchyně, zkouška zručnosti a trpělivosti při pletení pomlázek a zdobení perníků i občerstvení v tradiční kavárničce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.