Výuka zrušena do odvolání

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je v naší škole zrušena výuka i provoz školní družiny od středy 11. 3. 2020.

Toto opatření je vyhlášeno do odvolání. Sledujte proto prosím naše webové stránky, kde budeme o vývoji situace informovat.

Vzhledem k tomu, že zrušení výuky bude pravděpodobně trvat delší dobu, budou žákům na našich webových stránkách zadány úkoly pro domácí samostudium. I z tohoto důvodu prosíme o sledování informací na našem webu a žádáme rodiče o spolupráci při předání úkolů a o dohled nad plněním školních povinností jejich dětí.

Zároveň doporučujeme, aby se žáci neshromažďovali, nenavštěvovali zbytečně prostory s vyšším počtem osob (MHD, obchodní centra apod.) a dodržovali veškerá preventivní hygienická opatření.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Hana Holmanová, ředitelka školy

.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

Přečtěte si prosím pozorně všechny informace.

Tiskopis na stránkách ČSSZ a další informace na www.cssz.cz