Školní kolo Odznaku všestrannosti a šplhu

V pondělí 16. prosince 2019 proběhla tradiční a zároveň poslední sportovní akce tohoto roku – školní kolo OV (ODZNAK VŠESTRANNOSTI) a šplhu. Účastnilo se téměř 70 dětí z 1. – 6. třídy. V trojskoku, švihadle, leh-sedech a hodu medicinbalem si ještě většina dětí vylepšila osobní rekordy a získaný odznak OV. Dosažené odznaky se budou předávat v lednu.

Na prvních místech se ve svých kategoriích OV umístili:

Jakub Rejzek, Matěj Verner, Rafay Siddiguy, Jakub Vyvlečka, Lukáš Talíř, Josef Fabian, Natálie Kučerová, Andrea Mikšovská, Kateřina Zavadilová, Antonie Včíslová, Dinh Thi Thao a Matylda Turková.

Druhá místa obsadili:

Jan Wozniak, Matěj Kašparovský, Sebastian Eriksson, Pavel Říha, Artem Bondar,  Makedonka Stankova, Julie Henslová,  Kristýna Rodová, Anežka Zachariášová, Bára Zouharová a Rozálie Kozlíková.

Na třetích místech skončili:

Matěj Urbánek, Jakub Kysela, Jakub Zouhar, Kristián Šmíd, Jaroslav Páv, Alexandra Kercheva, Emma Kavanová, Sofie Svobodová, Líza Bažantová a Dorotea Šlégrová.

Gratulujeme a doufáme, že se s úspěšnými sportovci setkáme na okresním kole OV (předpokládaný termín je 15. 4. 2020), kde se bude soutěžit v těchto disciplínách:

trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, kliky a dribling. Zájemci o trénink jednotlivých disciplín mohou navštívit kroužek OVOV v pondělí 14:00 – 14:45 nebo 14:45 – 15:30.

Soutěž ve šplhu skončila takto:

1. místa: Josef Fabián, Matylda Turková, Anežka Zachariášová, Kateřina Zavadilová, Roman Sukhara, Emma Kavanová, Jan Wozniak, Julie Henslová, Tomáš Vorlíček
  2. místa: Rozálie Kozlíková, Artem Bondar, Kristýna Rodová, Sebastian Eriksson, Makedonka Stankova, Matyáš Kašparovský
  3. místa: Johanka Horáková, Jaroslav Páv, Antonie Včíslová, Tomáš Phan, Andrea Mikšovská, Uyen, Jakub Rejzek

Gratulujeme úspěšným sportovcům a děkujeme žákům 9. třídy za pomoc při rozhodování soutěží.