10. republikové finále odznaku všestrannosti

V letošním roce postoupilo na Republikové finále odznaku všestrannosti rekordních 11 dětí z naší školy: Jan Šafránek, Jan Kos, Josef Simon, Ondřej Michna, Michaela Dobšová, Olí Macková, Magdaléna Krátká a Kristýna Štochlová jako členové družstva a také postoupili Jan Rejzek, Štěpán Jandera a Alice Moučková za jednotlivce. V báječné atmosféře na stadionu ČVUT v Brně 4. – 6. 9. 2019 soupeřilo 614 dětí z celé republiky, z našich dětí získali nejlepší umístění Jan Rejzek – 15. místo a Jan Šafránek – 25. místo.

3 dny byly plné sportovních výkonů, ale také setkání s olympioniky, viděli jsme exhibice sportovců, vystoupení psovodů, ukázky seskoku parašutistů, představení technik policie a armády ČR a účastnili se spousty dalších doprovodných programů. Patronem našeho družstva byl Jiří Mužík, rekordman v běhu 400m překážek, který nás doprovázel během celé soutěže.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.