Vítězíme počtvrté v Pražském pětiboji!

PP2017Družstvo ve složení Adéla Zimová, Rozálie Saidlová, Khrystyna Leta, Jan Procházka, Josef Musil, Nicolas Labaj a Josef Simon opět výborně reprezentovalo ZŠ Křesomyslova. Počtvrté v řadě se našim sportovcům podařilo vyhrát největší halovou soutěž OVOV. 36 družstev soutěžilo v trojskoku, hodu medicinbalem, přeskocích přes švihadlo, leh-sedech a driblingu. Již po první disciplíně se ujali vedení (trojskok Josefa Musila 8,45m) a svůj náskok zvyšovali, čímž si vysloužili pochvaly od přítomných olympioniků. Úspěchem skončila i soutěž jednotlivců. Ve svých kategoriích získali zlato Adéla Zimová a Josef Musil, stříbro Josef Simon a Jan Procházka, na 5. místě skončily Khrystyna Leta a Rozálie Saidlová (vítězka ve skoku přes švihadlo – 340 přeskoků za 2minuty) a Nicolas Labaj na 7. místě. Velkou pochvalu si zaslouží i 23 dětí, které pomáhaly jako spojky a rozhodčí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.