Vánoční trhy zaznamenaly nový rekord

OLYMPUS DIGITAL CAMERATradiční školní vánoční trhy se letos uskutečnily v dolní tělocvičně, která se beznadějně zaplnila návštěvníky, ať už šlo o rodiče našich žáků a žákyň nebo o bývalé studenty či zaměstnance školy. Adventní atmosféru kromě stánků s vánočními předměty vytvořil také sborový zpěv koled a vánočních písní na podiu, do kterého se zapojily všechny ročníky, dokonce zazpívaly i děti z naší mateřské školy.

Rekordní byl prodej ozdob a věnců a dalších dekorací, který letos vynesl přes 20.000 korun! Část z tohoto výtěžku již tradičně poputuje na pomoc dětskému centru při Thomayerově nemocnici v Praze 4.

Děkujeme všem, kteří přišli a svojí přítomností obohatili poslední veřejnou celoškolní akci roku 2016, a těšíme se zase za rok!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.