Neformální rozloučení ve 4. roč.

Vážení rodiče,

z vážných rodinných důvodů ukončím v pátek 4. 11. působení na naší škole. Ráda bych Vám poděkovala za důvěru, s jakou jste mi svěřili své děti. Byla jsem s nimi ráda, práce mě bavila a těsila jsem se na  každý nový den.

Jste aktivní a iniciativní rodiče, v mnohém jste mi hodně pomohli, a to nejen materiálně, ale i  svou účastí. Ti, kdo chodili třeba na zimní stadion zavazovat brusle, nebo rodiče, kteří pomohli při dílničkách před Vánoci, rodiče, kteří zajišťují přísun třeba i jednostranně popsaných papírů, ti kteří posílají kapesníčky, ubrousky, maminka s výukovými programy, tatínek, který se postaral o třídní počítač, … Prostě mnohým z Vás na vzdělání záleží. Všem moc děkuji.

Vím, že je to šibeniční termín, ale Vy, kteří byste se chtěli ještě sejít a popovídat, přijďte zítra  v úterý 1. 11. do naší třídy. Budu tam pro Vás od 16 hodin, v 16:30 h by se Vám přišla představit nová paní učitelka.

Srdečně Vás zvu.

Pavla Budějovská