Podpora SRPŠ

Vážení rodiče,

minulý rok poznamenaný pandemií a uzavíráním škol utlumil téměř zcela také aktivitu SRPŠ. Nyní naši činnost obnovujeme. Ve čtvrtek 16. 9. 2021 proběhlo setkání delegátů SRPŠ, kterého se zúčastnila také paní ředitelka. Probrali jsme současnou situaci a možnosti, jak podpořit výuku a pohodu našich dětí ve škole. Diskutovali jsme také investice, tentokrát především do volnočasového vybavení školy (např. dovybavení altánu na hřišti, který jsme financovali předloni, pevnou lavicí).

Prosím vás o podporu SRPŠ poskytnutím finančního příspěvku 500 Kč na rodinu (hotově třídnímu učiteli nebo na účet SRPŠ číslo 2601260931/2010).

Dále bych vás chtěla požádat o případné podněty k diskuzi, změnám a vylepšením, které by mohlo být v našich silách ovlivnit či zafinancovat. Podněty prosím sdělujte delegátům vaší třídy nebo piště na email rodice@zskresomyslova.cz.

Děkuji a přeji pohodový školní rok.

Blanka Krátká