Vítejte v novém školním roce!

Milé děti, vážení rodiče,

dva měsíce prázdnin utekly jako voda a my se opět scházíme na prahu nového školního roku.

Přesně před rokem jsem vám přála rok plný radostí a společných zážitků. Ale všichni víme, že těch společných zážitků bylo díky koronavirové epidemii opravdu málo – velkou část roku jsme se totiž setkávali prostřednictvím počítačových monitorů a vyzkoušeli jsme si, jaké to je učit se distančně, tedy na dálku.

Zvládli jsme to, ale chyběly nám chvíle strávené společně, v ročním plánu jsme postupně škrtali vše, co dotváří příjemné, aktivní a tvořivé klima školy – kroužky, společná setkání, projekty, vánoční koledování, trhy, provádění na zámku a další a další tradiční aktivity, které k životu v naší škole neodmyslitelně vždy patřily – a najednou tu po nich zbylo jen smutné prázdno.

Jsem ale optimista, a tak věřím, že si letos vše vynahradíme a že spolu prožijeme rok plný nových poznání, objevování a společně strávených chvil.

Prostě nám všem přeji NORMÁLNÍ školní rok!

Mgr. Hana Holmanová