Florbalový turnaj školních kroužků

V sobotu a v neděli 28. a 29. 5. 2022 proběhl v tělocvičně TJ Pankrác florbalový turnaj školních kroužků. Na tento turnaj přijelo změřit své síly a dosavadně nasbírané zkušenosti 340 dětí ze 75 základních škol z Prahy a středních Čech. Turnaje se zúčastnily i děti ze ZŠ Křesomyslova, které nás těšily krásnými florbalovými momenty, profesionálními zákroky, svou dravostí a kolikrát i humornými situacemi. Turnaj byl rozdělen do tří skupin, 0. – 2. třída, 3. – 4. třída a 5. – 8. třída.

V kategorii 0. – 2. třída se naši žáci umístili na 1. místě.

V kategorii 3. – 4. třída obsadili naši žáci 6. příčku. Zde se nejlepším hráčem týmu Athéna stal Denys Hrokhoskyj.

Závěrem bychom rádi všem hráčům a hráčkám kteří se turnaje účastnili. Velké dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří podporovali své ratolesti.