Úspěchy v krajském kole sportovní soutěže OVOV

3. května se konalo okresní kolo atletické soutěže OVOV, kterého se účastnilo družstvo z naší školy ve složení Jindřiška Tarabová, Julie Henslová ze 6.A, Emma Kavanová, Andrea Mikšovská, Jakub Rejzek, Matyáš Kašparovský, Jan Wozniak a Marek Urbánek ze 7.A, toto družstvo se umístilo na 2. místě.

Tito žáci postoupili na krajské kolo, které se konalo 10. 5. Zde skončili na 5.místě, což na republikové finále bohužel nestačilo.

Za jednotlivce nás na okresním kole reprezentovali: Lucie Štorkánová z 3.B, Adam Soukup, Anežka Zachariášová, Bára Zouharová ze 4.B, Jakub Zouhar z 5.A, Sebastian Landštof, Eliška Ryšlinková, Richard Kollár, Tomáš Vorlíček, Duy Quyet Chu ze 6.A, Jan Štochl a Martin Ludvík z 8.A a Anna Švejdová a Alice Moučková z 9.A.

Alice Moučková na okresním kole vybojovala 3.místo a Jan Wozniak ze 7.A 3.místo.

Na republikové finále zatím byla za jednotlivce nominována Emma Kavanová ze 7.A.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a bojovného ducha.