Úspěšně soutěžíme

V letošním roce se naše škola navzdory pandemii zapojila do několika přírodovědných soutěží,v kterých postupně sbíráme první úspěchy.

Pět žáků naší školy: Richard Kollár (6.A), Antonín Veselý (6.A), Antonín Baďura (7.A), 8.A Patrik Soustružník (8.A) a Matouš Padyásek (9.A) se účastnilo přírodovědecké soutěže Pražský pramen, kterou pořádá Gymnázium Botičská. Do finálového kola, mezi 30 nejlepších z celé Prahy, pak postoupili čtyři z nich.

Žáci 9.A: Zuzana Bartošová, Petr Hošek a Martin Kupka, postoupili do krajského kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika České republiky. V 1. kole se utkali s konkurencí více než 6000 žáků z jiných škol.

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně štěstí, úspěchů a v dnešní době samozřejmě také zdraví.