Středa 1. září 2021

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 2. 9. a v pátek 3. 9. končí výuka 3.B v 11:45. (Děti budou po obědě ve 12:20).  Na čtvrtek a pátek si děti přinesou do školy penál, blok nebo sešit, svačinu a pití, sportovní oblečení na ven a roušky či respirátory (pro pobyt mimo třídu). Na pátek budou potřebovat košili nebo tričko na výtvarnou výchovu. Od čtvrtka se děti ve škole přezouvají.

Od pondělí 6. 9. bude výuka probíhat podle rozvrhu, družina bude mít mezi 14. a 15. hodinou vycházky, v tento čas nebude možné vyzvedávat děti.

Jak během vyučování, tak odpoledne v družině budeme chodit co nejvíce ven, proto prosíme, ať si děti přinesou do školy v malém batůžku nebo vaku na záda pláštěnku a holínky či jiné odolné boty vhodné do nepříznivého počasí. Tyto věci si budou nechávat ve skříňce ve škole.

S přáním pohodového startu nového školního roku

Kateřina Nováčková a Olga Pavlíčková