Pondělí 7. září

Vážení rodiče,

mám na Vás velkou prosbu, abyste posílali do školy jen zdravé děti. Nemocné děti tu musíme držet v izolaci, dokud si je opět nevyzvednete. To pak není příjemné ani dítěti, ani nám a věřím, že i pro Vás je to komplikace.

Předem Vám děkuji za ohleduplnost!

Učení a úkoly

Dnes jsem si připomněli tvary malých psacích písmen i to, jak na sebe mají navazovat. Někomu to jde výborně, někdo to musí ještě procvičovat. Jako ověření úrovně „jak na tom jsem“ může dětem posloužit dnešní domácí úkol. Na pracovním listu děti opíší slova. Důležité je dbát na správné tvary a výšku písmen, navazování písmen na sebe, nevynechávat písmena ani znaménka nad písmeny.

Děti, které zapomněly, jak se píše jejich jméno psacím písmem, se to mají do zítřka naučit.

V matematice jsme procvičovali počítání do 20, porovnávání čísel, sčítání a odčítání.

Přeji Vám hezký den!

KN