Zahájení nového školního roku

Milé dětí, milí rodiče,

vstup do letošního školního roku určitě není obvyklý. Obvyklé není už to, že se setkáváme téměř po půl roce, kdy jsme komunikovali pouze na dálku.  A nebylo to jednoduché období pro vás děti, ani pro nás učitele.

Dnes je nás zase plná škola, ale život v naší škole se bude řídit trochu jinými pravidly, které s sebou přineslo období zhoršené epidemiologické situace, a to zejména v Praze. A je v zájmu nás všech, abychom tato pravidla respektovali. Pamatujme, že je to to nejmenší, co můžeme všichni udělat pro své zdraví.

Jedině pak budeme moci pokračovat v každodenní společné práci. A já doufám, že máme před sebou 10 měsíců radostného setkávání, společného objevování, hledání a poznávání.

Našim prvňáčkům přejeme, aby se do školy každý den těšili, aby si školu užívali a aby tu našli nejen hodnou paní učitelku, ale i nové kamarády.

A nám všem přeju, aby tento školní rok byl opět normální školní rok se všemi společnými akcemi a projekty, o které nás loňské uzavření škol připravilo.

Držme si palce!

Mgr. Hana Holmanová, ředitelka školy