Organizace konce školního roku

Distanční výuka i individuální konzultace ve škole končí k pátku 19. června.

V následujícím týdnu proběhnou třídnické hodiny dle instrukcí třídních učitelů. Žáci při nich odevzdají omluvné listy ze žákovských knížek, vyklidí šatní skříňky a předají třídním učitelům klíče od skříněk.

Pedagogická rada, která rozhoduje o prospěchu žáků, se bude konat v úterý 16. června. Do tohoto termínu je potřeba po dohodě s jednotlivými učiteli dodat všechna vypracovaná zadání pro samostudium.

Na instrukce ohledně předávání vysvědčení stále čekáme. Instrukce budou s předstihem sděleny třídními učiteli.

Učebnice žáci neodevzdávají. Odevzdávání učebnic a jejich revize proběhnou až začátkem dalšího školního roku.

Věříme, že se nám i v této nezvyklé situaci podaří ukončit školní rok důstojně a v poklidné atmosféře.