Poděkování a prosba o spolupráci

Vážení rodiče, milé děti,

v těchto dnech je už zřejmé, že dříve než v polovině května se ve škole nesejdeme. Deváťáky pak 14 dnů po znovuotevření škol čeká přijímací zkouška na střední školy (pouze v jednom termínu).

Máme tedy před sebou další týdny vyučování „na dálku“.  Není to lehké pro nás ani pro vás.

Vy žáci musíte víc spoléhat sami na sebe, na svoji samostatnost a sebekázeň. A za svou snahu a práci bez naší přímé pomoci si zasloužíte velkou pochvalu.

A vám rodičům přibyla kromě zaměstnání a běžného chodu domácnosti ještě nutnost podílet se na výuce vašich ratolestí. Děkujeme vám za tuto spolupráci, za trpělivost a za pomoc při elektronické komunikaci s vašimi dětmi. Velice si toho vážíme a děkujeme vám za tuto podporu.

Mgr. Hana Holmanová, ředitelka školy