Zahajujeme nový školní rok!

Vítáme mezi námi naše prvňáčky – někteří se těšili, na jiných byla ráno vidět nejistota, možná i trochu obavy z toho, co je v té velké škole čeká. Přejeme jim, aby se jim v té – ode dneška i jejich – škole líbilo, aby tu našli nové kamarády, aby sem přicházeli s radostí a důvěrou a pobyt ve škole pro ně byl krásným dobrodružstvím.

Z loňských osmáků nám přes prázdniny vyrostli deváťáci a my jim přejeme, aby se jim vše dařilo, aby se dobře připravili na přijímací zkoušky, které je za několik měsíců čekají, aby poslední školní rok tady s námi strávili v pohodě a odcházeli odsud jako mladí zodpovědní a vyzrálí lidé.

Také všem ostatním třídám i všem pedagogickým i nepedagogickým zaměstnancům přejeme úspěšný školní rok!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *