Šťastné a veselé. Prázdniny!

žáciZávěr školního roku byl i letos ve znamení nových začátků, ale taky loučení. Naši prvňáčci absolvovali první rok, deváťáci se po devíti letech s naší školou rozloučili. V první třídě se 28. června pasovalo na čtenáře a král čtenářů všem slavnostně předal listinu prokazující, že všichni čtení úspěšně zvládli. V divadelním sále (dolní tělocvičně) se slavnostně loučili žáci a žákyně 9. třídy za přítomnosti rodičů a současných i bývalých učitelů. Vzpomínalo se na prožité roky a zároveň se mluvilo o budoucnosti, udílely se rady do života a přálo mnoho úspěchů.

Školní rok jsme pak zakončili ve čtvrtek 29. června na společném shromáždění všech žáků a učitelů rovněž v dolní tělocvičně. Připomněli jsme si naše úspěchy a každá třída uložila do časové schránky to, co vybrala jako charakteristické pro naši dobu a způsob vzdělávání. Časová schránka byla součástí oslav 90. výročí a zůstane uložena v prostorách naší školy jako svědectví pro budoucí generace.

No a pak už páteční vysvědčení a poslední zvonění.

Byl to opravdu naplněný rok a nyní nás čekají zasloužené prázdniny. Dávejte na sebe pozor a načerpejte nové zážitky a zkušenosti, protože člověk se učí pořád, nejen ve škole!

A závěrem malé upozornění. Nový školní rok začíná 4. září 2017 (tedy nikoli 1. září).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *