Strašidelná škola

V úterý 15. listopadu se z naší školy stala škola strašidelná. Světlo zhaslo, zaplál oheň (ať už na knotech mnoha svíček nebo na školní zahradě) a ze školního rozhlasu se začaly linout podivné zvuky. Žáci a žákyně z první třídy i z vyšších ročníků si přinesli brambory na výrobu tiskátek, kterými vyzdobili plátýnka, a také na pečení ve žhavém popelu.

Připraveno bylo také další občerstvení a strašidelná stezka, která vedla po zahradě, kde ji strážil Duch zahrady, a také třídami, kde byly ve tmě nastraženy různé překážky a tajemné hádanky. Všichni si strašidelnou školu moc užili: děti, rodiče, učitelé i paní ředitelka!

Setkání se konalo v rámci projektu Městské části Praha 4 „Žijeme na čtyřce společně 2016“.

Těšíme se na další společnou akci!